strona główna   |   usługi   |   produkty   |   referencje   |   zespół   |   kontakt   | 
produkty

Dla klientów, którzy oczekują dobrej jakości, powtarzalnych usług związanych z marketingiem oraz polityką PR, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety, oferowane na bardzo korzystnych warunkach.

Dla wielu właścicieli małych i średnich firm wszelkie działania promocyjne, reklamowe i PR są bardzo dużym obciążeniem organizacyjnym, a nierzadko i finansowym. Marketing jest potrzebny każdej firmie (nawet najmniejszej), ale konieczność obarczenia dodatkowymi obowiązkami pracowników firmy, kłopoty techniczne, kłopot z "produkowaniem" odpowiedniej jakości i ilości tekstów – to prawdziwe utrapienie.

Proponowany przez nas zestaw usług w pełni zaspokaja podstawowe potrzeby związane
z działaniami marketingowymi w formie tradycyjnej i elektronicznej.

Nasze pakiety różnią się zakresem świadczonych usług, co pozwala dobrać pakiet optymalny dla danego przedsiębiorstwa/instytucji.

Najczęściej wybierane usługi to:

- Obsługa firmy w mediach społecznościowych
- Realizacja i montaż video
- Aktualizacja treści na stronach WWW
- Organizacja imprez firmowych i innych uroczystości
- Redakcja/korekta tekstów
... Oraz wiele innych


Pakiet START
Podstawowy pakiet usług marketingowych, którego zakres pozwoli na sprawne i proste działania reklamowe dla firmy. W zakres takiego pakietu wchodzą takie usługi jak aktualizacja strony internetowej klienta, zaprojektowanie ulotki promocyjnej czy opracowywanie profesjonalnych wpisów w mediach społecznościowych.

Pakiet OPTIMUM

Pakiet OPTIMUM pozwala na rozszerzone działania PR i marketingowe w firmie. Dzięki niemu Twoi klienci będą mieli okazję do zapoznania się z profesjonalnie wykonaną reklamą, wizytówką, wlepką, na nowo zaprojektowaną stroną internetową itd. W skład OPTIMUM wchodzą także usługi dostępne w pakiecie START.

Pakiet MAX

MAXymalizacja działalności marketingowej, przeznaczona zwłaszcza dla firm chcących intensywnie promować swoje produkty i usługi. W ofercie (oprócz usług wchodzących w skład tańszych pakietów) między innymi profesjonalne usługi fotograficzne (50 zdjęć poddanych obróbce graficznej), organizacja stoisk firmy na targach bądź przygotowanie imprezy firmowej.


Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych nowych usług skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Otwórz się na zysk!

© Zoom Media - wszelkie prawa zastrzeżone | kontakt