strona główna   |   usługi   |   produkty   |   referencje   |   zespół   |   kontakt   | 
zespół
Jakub Paluszkiewicz - dziennikarz radiowy, prasowy i internetowy, specjalista PR z wieloletnim stażem (w branży medialnej od 1990 roku). Autor nowatorskiej w skali światowej koncepcji internetowego radia na żądanie (projekt Polskiego Radia), współtwórca wielu serwisów internetowych oraz projektów marketingowych.
Ma doświadczenie w tworzeniu "prywatnych" serwisów społecznościowych dostępnych zamkniętym grupom użytkowników, opracowywał też kampanie internetowe łączące techniki radiowe i internetowe. W dorobku ma również współpracę z Programami I i III Polskiego Radia, tygodnikiem Polityka, prasą specjalistyczną i regionalną.

Obecnie zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem strategii komunikacyjnych oraz kreowaniem polityki informacyjnej (wewnętrznej i zewnętrznej) dla dużych przedsiębiorstw i korporacji.

Dorota Krawczak - dziennikarka, redaktorka wydawnictw o tematyce biznesowej i technicznej, doskonale zorientowana w tematyce ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa. Przez ostatnie lata, jako specjalistka public relations Międzynarodowych Targów Poznańskich współorganizowała imprezy targowe i przedsięwzięcia B2B firmowane przez MTP.

Prowadzi oddział Zoom Media w Warszawie, koordynując projekty realizowane dla kluczowych klientów rynku komercyjnego i publicznego, mających siedzibę w Stolicy.

Beata Paluszkiewicz - redaktor serwisów internetowych z 9-letnim stażem. Pełniła funkcję sekretarza redakcji serwisu www.ipoznan.pl, była redaktorem merytorycznym programu Integram (Polskie Normy na CD) i współtwórcą oraz redaktorem jedynego w Polsce internetowego sklepu z normami technicznymi www.enormy.pl.

Sylwia Kordylas-Niedziółka - polonistka, korektorka z wieloletnim stażem w prasie codziennej (m.in. Gazeta Poznańska), periodykach i magazynach (m.in. Czas Kultury), serwisach internetowych (m.in. www.ipoznan.pl), wydawnictwach i agencjach reklamowych. Obecnie - współpracuje z Zoom Media i realizuje zlecenia jako "wolny strzelec".Wsparciem dla stałego zespołu Zoom Media jest grono współpracowników - specjalistów różnych dziedzin, odpowiedzialnych za realizację poszczególnych zadań w ramach złożonych programów.© Zoom Media - wszelkie prawa zastrzeżone | kontakt